Poczuj klimat

Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie

W sobotę 16 maja na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie odbył się Rajd Nordic Walking zorganizowany przez Wójta Gminy Wiązownica oraz Lokalną Grupę Działania - Stowarzyszenie "Kraina Sanu".

Blisko sześćdziesięcio osobowa grupa w towarzystwie słonecznej pogody wyruszyła w 6-cio kilometrową trasę po Radawskim Parku Nordic Walking. Przed rozpoczęciem rajdu, uczestnicy mieli możliwość wypożyczenia sprzętu a także uzyskania fachowej porady od Instruktorów z Polskiej Federacji Nordic Walking, jak prawidłowo dobrać sprzęt potrzebny do uprawniania tej "modnej" dyscypliny sportu.

Przed startem pod okiem Instruktorów przeprowadzono rozgrzewkę z prawdziwego zdarzenia a po przebytej trasie uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych z Piwody.

Trasy Nordic Walking w Parku Nordic Walking w Radawie
Trasy Nordic Walking w Parku Nordic Walking w Radawie

Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie Rajd Nordic Walking na terenie GOWIR w Radawie
źródło: www.wiazownica.com