Poczuj klimat

Turnieje Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn w Radawie

Siatkówka

27 - 28 czerwca 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji odbyły się Turnieje Siatkówki Plażowej Kobiet i MężczyznTurnieje siatkówki plażowej w Radawie

Turnieje odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Wiązownica.

Chętnych było wielu. W turnieju mężczyzn wystartowało 16 zespołów m.in. z Kielc, Stalowej Woli, Rzeszowa, Głogowa, Jarosławia i Gminy Wiązownica. Grano systemem „brazylijskim”. Najlepszą parą okazała się drużyna ze Stalowej Woli i Przemyśla - Radosław Ryzner/Bartłomiej Gajdek, która w finale pokonała parę z Głogowa - Kamil Warzocha/Paweł Dziadosz. Trzecie miejsce zajęli 13-krotni medaliści Marcin Bachórz/Andrzej Wielgosz, którzy w „małym finale” pokonali parę Jarosław Pawlik/Adam Walerianowicz (Radawa-Kraków). Najlepszą reprezentacją z Gminy Wiązownica była para Piotr Kotyla/Mateusz Ślemp, która zajęła 5 miejsce.

W turnieju kobiet udział wzięło 5 zespołów z drużyn młodziczek i kadetek San-Pajda Jarosław. Grano systemem „każdy z każdym”. W wyniku rozegranych spotkań klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1. Katarzyna Stokłosa / Dominika Bochenek

2. Gabriela Ozimek / Martyna Gorzkiewicz

3. Patrycja Siry / Katarzyna Bednarz

4. Monika Rusinek / Klaudia Ciurko

5. Karolina Pociecha / Monika Fil

Najlepsze pary otrzymały pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe, które wręczył Wójt Gminy Wiązownica Marian Jerzy Ryznar.

Turnieje sędziowali Janusz Popadeńczuk i Rafał Jabłoński, sędziowie Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej.

źródło: www.wiazownica.com