Poczuj klimat

MAJÓWKA 2016. Odpoczynek na świeżym powietrzu!

W sobotę 30 kwietnia po przerwie zimowej ruszyły w gminie Wiązownica imprezy nie tylko rozrywkowe, ale również edukacyjne.

W kościele w Szówsku i Ryszkowej Woli późnym wieczorem odbyły się pokazy laserowe o tematyce "Chrześcijańskie Dzieje Polski".

Dla tych, którzy nie byli pokażemy w skrócie wybrane zdjęcia bo całej scenerii i muzyki, która towarzyszyła w spektaklu nie da się opisać.

Aura majowa zachęcała do spacerów i rozrywek. W Radawie w ośrodku GOWiR można było zauważyć odpoczywających w tej pięknej malowniczej okolicy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzieci szalały w Parku Linowym, dorośli zaś w ciepłych promieniach słońca przy dobrej kawie i lodach odpoczywali na ławeczkach. Nie brakowało miłośników jednośladów, którym również sprzyjała pogoda i relaksowali się w ruchu. W przerwie mogli nacieszyć ucho muzyką patriotyczną i kościelną którą śpiewały dzieci i młodzież z pomocą harcerzy z naszej gminy. Odbyło się spotkanie sołtysów z powiatu i kilku grup zakładów pracy, którzy bawili się przy dźwiękach dobrej muzyki.

Tak upłynął weekend majowy, a ile jeszcze przed nami!

Majówka
Majówka
Majówka
Majówka
Majówka
Majówka
źródło: www.wiazownica.com